Firma „Korsar” beschäftigt sich mit der Vermietung von Kajaks, komplette Organisation Paddeltouren, Firmenevents, Catering, Meerexpeditionen auf Dorsch. Bisher hat unsere Firma Erwartungen unserer Kunden erfüllt, Kajaks Brodnica sind in einem Umkreis von 200 km geschwebt.

tel: 697 754 161
email: korsarz@kajakibrodnica.pl
email: krisswisniewski@interia.pl

 • Feel Free Gemini

  Feel Free Gemini

  Polyethylendoppelkajak all-round sit on top. Das ideale Kajak für zwei Personen, um Spaß auf dem Meer, See oder Fluss während der warmen Tagen.

  Weiter Lesen

 • Syrius - rower wodny

  Syrius - rower wodny

  Leicht und schnell. Wie immer auf Kundenwünsche hin, haben wir ein ökonomisches Tretboot geschaffen.

Korsarz

Über uns

Über uns

Unsere Ausrüstung

Unsere Ausrüstung

paddeltourangebot

paddeltourangebot

Unser Gebiet

Unser Gebiet

Preis

Preis

kontakt

kontakt

Rzeki

 • Drwęca

  Drwęca
  to piękna, nizinna rzeka o wciąż nieuregulowanym naturalnym biegu i mało zmienionymi brzegami, często podmokłymi wokół niej. Jej długość jest trudna do ustalenia, różne źródła podają inne liczby: od 208 do 253 km. Możliwe że te różnice powstały z powodu regulacji jej koryta w górnym biegu

  Czytaj więcej

 • Wel

  Wel
  Lewobrzeżny dopływ Drwęcy. Jego długość to 118 km. W źródłowym odcinku zwany jest Wielką Wkrą. Dla kajaka dostępny od jeziora Dąbrowa Wielka przepływa przez 10 jezior i uchodzi do Drwęcy w Bratianie. Jest to szlak urozmaicony o charakterze nizinnym z krótkimi odcinkami o charakterze górskim.

  Czytaj więcej

 • Pojezierze Brodnickie

  Pojezierze Brodnickie
  jest położone na prawym brzegu środkowego biegu rzeki Drwęcy między Nowym Miastem a Brodnicą na ok. 100 km do ujścia do Wisły. Jest to około sto ponad 1 ha jezior, położonych w lasach i odwadnianych przez dwie rzeki Skarlankę i Strugę Brodnicką. Na tym terenie w 1985 roku utworzono Brodnicki Park Krajobrazowy.

  Czytaj więcej

 • Brynica

  Brynica
  to lewostronny dopływ Drwęcy. Wypływa w rejonie jezior Bryńskich, w pobliżu leśniczówki Bryńsk Szlachecki. Brynica jest osią hydrograficzną, a zarazem główną rzeką Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Jest to lewobrzeżny dopływ Drwęcy o długości 23,1 km (18 km w granicach GLPK).

  Czytaj więcej

 • Gardęga

  Gardęga
  jest w górnej partii uregulowana, płynie prostymi odcinkami wśród pól, przez dwa jeziora, bez przeszkód; od Szembruka diametralnie inna niż dotąd, spływa w kierunku doliny Osy pogłębiającym się wąwozem; ma tu znaczny spadek.

  Czytaj więcej

 • Iławka

  Iławka
  jest łatwa do pokonania i bardzo ciekawa pod względem przyrodniczym. 21,2 kilometrową trasę możemy przepłynąć w ciągu jednego dnia. Łączy j. Jeziorak z rzeką Drwęcą. Blisko szlaku wieś Ławice, miejsce urodzenia noblisty, Emila Behringa.

  Czytaj więcej

 • Kanał Elbląski

  Kanał Elbląski
  to jeden z bardziej interesujących pod względem technicznym w skali światowej szlak wodny. Składa się z trzech odcinków zasadniczych o łącznej długości 129,8km oraz wielu odgałęzień bocznych, tzn. jezior i pływalnych odcinków rzek uchodzących do jeziora Drużno i Zalewu Wiślanego.

  Czytaj więcej

 • Mień

  Mień
  płynie przez urozmaicone geomorfologicznie teren Pojezierza Dobrzyńskiego. Źródła Mieni biją w okolicy jeziora Likieckiego, na wysokości 137 m npm. W środkowym biegu Mień przepływa przez jeziora: Święte, Skępskie Małe i Skępskie Wielkie...

  Czytaj więcej

 • Osa

  Osa
  to nieuczęszczana przez kajakarzy rzeka płynąca przez tereny w większość pozbawione większych kompleksów leśnych, z uwagi na obfite zadrzewienie w bezpośrednim pobliżu sprawiająca miejscami wrażenie rzeki dzikiej i puszczańskiej

  Czytaj więcej

 • Ruziec

  Ruziec
  to rzeka płynąca głęboką doliną przez pagórkowaty teren Pojezierza Dobrzyńskiego, w okolicach Zbójna tworzący charakterystyczny krajobraz drumlinowy, liczne owalne, wydłużone, równoległe do siebie wzgórza pochodzenia polodowcowego.

  Czytaj więcej

 • Rypienica

  Rypienica
  jest lewobocznym dopływem Drwęcy o długości 34,4 km. Powierzchnia dorzecza wynosi 340 km2. Swój początek bierze w okolicach wsi Stępowo w powiecie rypińskim. W górnym biegu zlokalizowane są liczne młyny i małe elektrownie wodne.

  Czytaj więcej

 • Skrwa Północna

  Skrwa Północna
  to prawobrzeżny dopływ Wisły o długości 114 km. Źródło w pobliżu wioski Płociczno. Przepływa przez Pojezierze Chełmińsko-Dobrzyńskie i Równinę Urszulewską. Dla kajaka Skrwa dostępna jest od Jeziora Skrwilno. Spływ kajakowy Skrwą zajmuje ok. 4-5 dni. Na weekend polecamy najatrakcyjniejszy i najbardziej wymagający odcinek.

  Czytaj więcej

Korsarz - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017

pl en ua