O nas

Krzysztof Wiśniewski od bardzo wielu lat pasjonuje się żeglarstwem i kajakarstwem oraz innymi formami turystyki aktywnej. Zainteresowania te realizował m.in. jako opiekun grup kolonijnych na obozach żeglarskich dla dzieci i młodzieży, organizator spływów kajakowych i rejsów żeglarskich jak i ich uczestnik.

Zdobyte doświadczenie i umiejętności oraz uprawnienia m.in. sternika jachtowego oraz instruktora kajakarstwa, pozwoliło z powodzeniem organizować i współorganizować spływy o każdej porze roku na Pojezierzu Brodnickim oraz rzekach Drwęca i Wel.

Swoją pasją i radością z pływania chce się podzielić z innymi, pokazać iż nie trzeba szukać daleko by zobaczyć piękno natury, jak można wypocząć płynąc spokojnym nurtem "Księżnej Polskich Rzek" Drwęcy, czy tez zmierzyć się z własnymi słabościami pokonując bystrza Welu.

Założona firma "Korsarz" zajmuje się wypożyczaniem sprzętu kajakowego, pełną organizacją spływów kajakowych, eventów, kajakowych dla firm, cateringiem, wyprawami morskimi na Dorsza. W dotychczasowej działalności spełnialiśmy oczekiwania naszych klientów, kajaki brodnica pływały w promieniu 200 km. Zapewniamy szeroki wybór sprzętu kajakowego, dysponujemy najnowszą bazą sprzętu na Pojezierzu Brodnickim i Drwęcy. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów od sezonu 2014 r. możemy zaoferować noclegi na naszych polach namiotowych. Zachęcamy do przeżycia niezapomnianych chwil, odpoczynku od gwaru miasta, oderwania się od szarej codzienności. Wrażenia z tak spędzonego wolnego czasu pozostaną w pamięci na długo i skłonią do powrotów na wody naszych pięknych rzek i przeżycia nowych przygód.

Korsarz - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017

pl en ua